укр  ру

Mobirise

Покрівельні матеріали

Металочерепиця
Покрівельний профнастил
Аксесуари для металочерепиці

сайдинг вініловий

Вініловий сайдинг 

Фасадний будівельний обробний матеріал з полівінілхролиду, призначений для зовнішнього облицюання будівель і споруд з метою їх захисту, утеплення і прикраси.

профнастіл металевий

Профнастил

Профнастил являє собою профільовані листи металу, що мають у перетині трапецієподібну або хвилясту форму. Виготовляють профнастил методом холодного прокату з оцинкованої сталі з полімерним покриттям або без нього. Профнастил особливої конфігурації і товщини застосовується як покрівельний матеріал при будівництві житлових і виробничих будівель, навісів, складів, а так само як стіновий профіль.

металопластикові вікна

Металопластикові вікна

Ми прагнемо до того, щоб наші замовники отримували продукцію найвищої якості, тому працюємо з найкращими виробниками, такими як Salamander, REHAU, Veka, KBE, GPS, Decco, а також профілем преміум-класу Kommerling і Schuco. Ми гарантуємо міцність, безпеку та довговічність пропонованіх конструкцій. Якісні вікна це запорука того, что ваша будівля буде надійно захищена від негоди та шуму.

Прорахунок покрівлі

Прорахунок розкрою покрівлі

Надаємо послуги щодо прорахунку розкрою покрівлі, для оптимізації витрат будівельних матеріалів.


Дізнатися наявність і придбати телефонуйте:
(099) 516 63 84
(097) 905 36 73
.

<!--s_links--><!--check code--><!--/s_links-->

Адреса

вул. Авіаконстуктора Антонова 5.
м. Київ
індекс 03180

Контакти

Email: domsalen@gmail.com
тел:
+380995166384
+380979053673

Посилання

Сайт www.salen.com.ua

металопластикові вікна, rehau, veka, kbe, , вініловий сайдинг, ворота секційні гаражні, прорахунок розкрою покрівлі, покрівельні матеріали, покрівля арсенал, , металочерепиця арсенал, покрівельний профнастил, профнастил, профнастил арсенал, водостічні системи, водостоки, marley, hunter, сайдинг, docke, boryszew

Mobirise web page creator - More here