Пропонуємо придбати такі види продукції:   
Металопластикові вікна

Ми прагнемо до того, щоб наші замовники отримували продукцію найвищої якості, тому працюємо з найкращими виробниками, такими як Salamander, REHAU, Veka, KBE, GPS, Decco, а також профілем преміум-класу Kommerling і Schuco. Ми гарантуємо міцність, безпеку та довговічність пропонованіх конструкцій. Якісні вікна це запорука того, что ваша будівля буде надійно захищена від негоди та шуму.
Вініловий сайдинг
Фасадний будівельний обробний матеріал з полівінілхролиду, призначений для зовнішнього облицюання будівель і споруд з метою їх захисту, утеплення і прикраси.
Ворота секційні гаражні
Ворота секційні гаражні призначені для установки на в'їзні прорізи гаражів, боксів, майстерень та інших об'єктів з метою запобігання несанкціонованому доступу в приміщення, забезпечення теплоізоляції, світло- і шумозахисту приміщень.
Ворота монтуються за прорізом усередині приміщень на бетон, цегляну кладку, сталеві конструкції або поєднання цих матеріалів.
Прорахунок розкрою покрівлі
Надаємо послуги щодо прорахунку розкрою покрівлі, для оптимізації витрат будівельних матеріалів.

Водостоки

Головне завдання водостоку - відведення води з поверхні покрівлі в дренажну систему. В результаті, стіни і фундамент будинку не страждають від надмірної вологи і служать значно довше. Крім того, що сучасні водостоки функціональні, міцні і довговічні, він ще виглядають дуже естетично. Водостічні системи випускаються різного кольору, що дозволяє додати зовнішньому вигляду будинку оригінальність і гармонію.
Профнастил
Профнастил являє собою профільовані листи металу, що мають у перетині трапецієподібну або хвилясту форму. Виготовляють профнастил методом холодного прокату з оцинкованої сталі з полімерним покриттям або без нього. Профнастил особливої конфігурації і товщини застосовується як покрівельний матеріал при будівництві житлових і виробничих будівель, навісів, складів, а так само як стіновий профіль.   


(097) 905 36 73;
(099) 516 63 84;
(044) 578 27 20
domsalen@gmail.com

Компанія "Salen"
г. Київ
вул. Авіаконструктора Антонова 5
металопластикові вікна,  rehau, veka, kbe,  , вініловий сайдинг, ворота секційні гаражні, прорахунок розкрою покрівлі, покрівельні матеріали, покрівля арсенал, , металочерепиця арсенал, покрівельний профнастил, профнастил, профнастил арсенал, водостічні системи, водостоки, marley, hunter, сайдинг, docke,  boryszew
Купить угловая шлифмашина метабо.
МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА
Окна Rehau перейти..
САЙДИНГ
Покрівельні матеріали:

Металочерепиця Арсенал
покрівельний профнастил
Аксесуари для металочерепиці

УКР / РУС
Покрівля
Профнастіл
Металопластикові вікна
Продаєте будівельні матеріали?
Проводите монтаж покрівлі, монтаж водостоку, монтаж фасадних панелей?
Розмістіть тут свої контакти!

Звертайтеся:
(097) 905 36 73;
(099) 516 63 84
domsalen@gmail.com
Месяц в подарок, узнать подробнее
Водостічні системи: