укр  ру

Хантер лого

Водостічна система Hunter (Хантер) Великобританія

ПВХ водостік
Напівкругла система: 76/50; 112/76; 125/82; 170/110; 200/160 (110)
Трапецевидна система: 114/65; 125/74
Водостік на гумовому ущільнювачі

комплект водостока

Ціна за цей комплект

Хантер (Hunter) 7880 грн.

Можлива будь-яка комплектація водостоку
(Від потреби клієнта)

В даному комплекті водостік Хантер (Hunter):
- Жолоб (Ринва) Хантер (Hunter) 125мм, 4.м.п - 6 шт.
- Воронка Хантер (Hunter) - 2 шт.
- З'єднувач жолоба (Ринви) Хантер (Hunter) - 4 шт.
- Кронштейн жолоба (Ринви) ПВХ Хантер (Hunter) - 40 шт.
- Заглушка жолоба (Ринви) Хантер (Hunter) - 4 шт.
- Труба Хантер (Hunter) 82мм, 4 м.п. - 2 шт.
- Коліно труби Хантер (Hunter) - 4 шт.
- Накінечник труби Хантер (Hunter) - 2 шт.
- Тримач труби Хантер (Hunter) - 6 шт

Ціна водостоку Хантер (Hunter) в м. Київ, дивитися прайс Хантер Hunter

* Дізнавайтеся знижку у менеджера компанії

hunter ціна, прайс

Водостічна система Hunter (Хантер)

У зв'язку з глобальним потеплінням клімату збільшується кількість опадів, тому установка правильної водостічної системи важлива як ніколи. Торгова марка Hunter (Хантер) пропонує ряд водостічних систем з ПВХ, які легко встановлюються, що не піддаються корозії і вимагають мінімального догляду.

Hunter виробництво пластика з 1946 року

Англійська фірма Hunter Plastics Ltd займається виробництвом виробів з пластика з 1946 року. Її основна продукція - водостічні системи з ПВХ (жорсткого полівінілхлориду). Завод Hunter (Хантер) розташований в Південному Лондоні і займає територію в 9 га. На заводі працює лабораторія контролю якості - мета якої тестування вироблених водостічних систем. На сучасному обладнанні проводяться випробування водостоків Hunter (Хантер) на ударостійкість, жаро- і морозостійкість, герметичність з'єднань. Hunter (Хантер) експортує свою продукцію в 30 країн світу.

Hunter (Хантер) містить 7 систем

На сьогоднішній день в асортимент продукції Hunter (Хантер) входить 7 систем 4-х срандартних квітів, які дозволяють знайти відповідне рішення для організації водовідведення для покрівель будь-якої архітектури і площі. Відмітною властивістю водостоку Hunter (Хантер), поряд з її якістю, є запатентовані виробником оригінальні розробки, що дозволяють легко і в найкоротші терміни здійснювати монтаж водостічної системи. Вся продукція Hunter (Хантер) відповідає міжнародним стандартам і сертифікована в Україні.

Розробка Surefit®

Водостічна система Hunter (Хантер) Surefit® була розроблена для того, щоб ви були впевнені - робота зроблена на відмінно і за один раз, завдяки:
-Внутрішній засувок, які забезпечують швидку, просту збірку і установку водостічної системи
-Гумові ущільнювачів, що забезпечує щільність прилягання елементів один до одного і виключає можливість протікання в системі
-Тестування і відповідності Британським Стандартів

Нова формула та ко-екструзія

У водостічній системі Hunter (Хантер) матеріал ПВХ має однаковий колір по всій товщині і не підтримує горіння. Завдяки новій формулі ПВХ.

При виробництві водостічної системи Hunter (Хантер) застосуються новітні технології, в тому числі метод ко-екструзії. Це виробничий процес, при якому два різних матеріалу одночасно пресуються (екструдіруются) в один виріб, що складається з внутрішнього і зовнішнього шарів. Зовнішній шар виготовлений з спеціально розробленого матеріалу дуже високої якості, який забезпечує глянсове покриття, стійке до зовнішньої агресії і несприятливих умов середовища. При використанні процесу ко-екструзії, термін використання матеріалу, а значить і вироби з ПВХ збільшується.

системи Хантер Hunter
hunter 125 браво

Система "125 Браво" Hunter (Хантер)

Глибокий напівкруглий профіль Системи 125 Hunter (Хантер) має чудову пропускну здатність і ідеально підходить для житлових будинків і невеликих промислових будівель.

Добра пропускна здатність 

Маючи хорошу пропускну здатність Система "125 Браво" Hunter (Хантер) може бути укомплектована як 68мм, так і 82мм трубами. Це дає можливість підходити до кожного об'єкту індивідуально, задовольняючи різні економічні і архітектурні потреби.

Покращена фіксація 

Фіксують отвори, розташовані на кожному розі жолоби, розроблені спеціально для того, щоб підтримувати жолоб на зовнішніх кутах будівлі. Ідеально підходить для місцевості з сильними дощовими і сніговими опадами

схема монтажу Хантер

Схема комплектуючих Системи "125 Браво" Hunter (Хантер)

А Воронка R611 (68мм)/R682 (82мм) Hunter (Хантер)
В з'єднувач жолоба (ринви) R640 Hunter (Хантер)
С Жолоб (Ринва) R640 Hunter (Хантер)
D Кронштейн жолоба (ринви) R610 Hunter (Хантер)
Е Угол желоба (ринви) 90 внутрішній/наружній
R605/ R615 Hunter (Хантер)

Hunter Регент

Система Регент Hunter (Хантер)

Система Регент Hunter (Хантер) це класична, елегантна водостічна система, яка ідеально підходить, як для сучасних будівель, так і для будівель певних стилів. Система Регент Hunter (Хантер) має унікальний фігурний профіль труби 74мм.

Водостік Регент Hunter (Хантер)

Система Регент Hunter (Хантер) має високу пропускну здатність і може бути укомплектована як квадратними, так і круглими трубами, що надає системі стильний вигляд і дозволяє заощадити кошти.

Hunter Максі, Хантер максі

Система Максі Hunter (Хантер)

Розроблена для великих промислових будівель

Система Максі Hunter (Хантер) забезпечує чудовий дренаж великим покрівельним поверхонь, дуже міцні кронштейни жолоба допомагають витримувати великі снігові і вітрові навантаження на окремо розташованих будинках.

Системи високої продуктивності Hunter (Хантер) були розроблені, щоб справлятися з величезною кількістю опадів з великих поверхонь дахів.

Хантер Шторм 200 мм.

Система Шторм Hunter (Хантер)

Система Шторм Hunter (Хантер) - одна з найбільших продуктивних систем, розроблена для промислових об'єктів.

160-ти міліметрова труба забезпечує дуже ефективний збір води, навіть з найбільших дахів.

Додаткові фіксатори забезпечують відмінну стійкість до сильних сніговим та вітрових навантажень.


Дізнатися наявність і придбати телефонуйте:
(099) 516 63 84
(097) 905 36 73
.

<!--s_links--><!--check code--><!--/s_links-->

Адреса

вул. Авіаконстуктора Антонова 5.
м. Київ
індекс 03180

Контакти

Email: domsalen@gmail.com
тел:
+380995166384
+380979053673

Посилання

Сайт www.salen.com.ua

скачати прайс хантер, скачати прайс Hunter, ціна водостоку Hunter, ціна водостоку хантер, дивитися прайс Hunter, дивитися прайс хантер, Водостік, водостічна система, водостічні системи, водостік Hunter, водостічна система хантер, водостічні системи хантер, водостік Hunter, водостічна система Hunter, водостічні системи Hunter, купити водостік Hunter, купити водостік хантер, продаж водостоку хантер, продаж водостоку Hunter, продаж водостічної системи, ринви Hunter, водозлив Hunter, водостік хантер Київ, водостік hunter київ, водостік hunter київ купити, водостік hunter, хантер ціна, hunter ціна, розрахувати онлайн Hunter, рахувати онлайн Хантер

Mobirise easy website maker