укр  ру

Профнастил

На сьогоднішній день покриття профнастилом широко застосовується у всіх областях будівництва. Воно може використовуватися в якості покрівлі та оздоблення, ідеально підходить для так званих швидкомонтованих будівель. Легкість, міцність і багатофункціональність вивела даний вид будматеріалів на топові позиції, що цілком виправдано. Технологія будівництва будинків з використанням профнастилу проста: зводиться металевий каркас, який зовні і всередині обшивається профнастилом і утеплюється зсередини утеплювачем. Великий вибір кольорової гами дозволяє реалізувати будь-яку стилістичну ідею і зробити споруду сучасної і естетично привабливою. Недарма все більше будівель, а це як складські та промислові споруди, так і комфортабельні автостоянки, аеропорти, вокзали, супермаркети зводяться саме із застосуванням профнастилу. Новіші технології з легкістю витіснили старі - трудомісткі і дорогі.

профнастил стіновий, профнастил забор

Профнастил стіновий

стіновий профнастил  - використовується для обшивки стін будівлі, як зсередини так і зовні. Монтується як елементи паркану, та паркан в цілому.
ПС-6, ПС-8, ПС-10, ПС-12, ПС-18, ПС-20.

профнастил покрівельний

Профнастил покрівельний

покрівельний профнастил - застосовується для зведення покрівлі. Його функціональне призначення аналогічно металочерепиці.
ПК-15, ПК-18, ПК-20, ПК-35, ПК-45, ПК - 45-О, ПК-57, ПК-60, ПК-60-О, ПК-75

Профнастил несучий

Профнастил несучий

несучий профнастил  - застосовується при будівництві швидкомонтованих будівель в якості несучих конструкцій. Виробляється з оцинкованої сталі.  
ПН-33, ПН-60, ПН-75, ПН-82 ПН-100. ПН-135

Прайс профнастил ціна

профнастил прайс ціна
профнастил
профнастил
профнастил

Вибір кольорів профнастилу


Дізнатися наявність і придбати телефонуйте:
(097) 905 36 73;
(099) 516 63 84.

<!--s_links--><!--check code--><!--/s_links-->

Адреса

вул. Авіаконстуктора Антонова 5.
м. Київ
індекс 03180

Контакти

Email: domsalen@gmail.com
тел:
+380995166384
+380979053673

Посилання

Сайт www.salen.com.ua

скачати прайс металочерепица, скачати прайс покрівля, прайс металочерепиця, металочерепиця, металочерепица класік монтерей, покрівля, глянцева металочерепица, матова металочерепиця, купити металочерепицю, розрахунок металочерепиці, продаж металочерепиці, металочерепиця монтерей, металочерепица monterey,  монтерей, металочерепиця опал

Mobirise free maker - Click now